<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa


Pozwala to skupić się na jednej wersji projektu bez podziału na wersję normalną i mobilną. Kolejnym usprawnieniem tej techniki było reagowanie na zmiany w czasie rzeczywistym. Poszczególne elementy reagują na żywo na zmiany dostępnej przestrzeni tak aby zachować użyteczność.

Dobre i użyteczne uniwersalne projektowanie to zbiór mniejszych i większych dobrych praktyk. Cross Device Design to nic innego jak zbiór przydatnych elementów. Kilkanaście dobrych praktyk do wykorzystania w projektach gdzie użyteczność i uniwersalność jest jednym z priorytetów. Zasada działania jest dość prosta i opiera się na sprawdzaniu możliwości przeglądarki oraz monitorowania zmian jakie mogą się pojawić (zmiana wielkości ekranu,zmiana orientacji urządzenia mobilnego itp.).

Wszystko to wraz z odpowiednimi umiejętnościami pozwala web developerowi przygotować użyteczne i ciekawe interfejsy. Aktualna wersja jest wersją BETA.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • Charakter prezentacyjny
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://www.crossdevicedesign.com/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Cross Device DesignCross Device Design
Cross Device DesignCross Device Design

Zobacz również inne projekty

Frank Parker

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowaPrezentacja internetowa
CKiR Orle Gniazdo

CKiR Orle Gniazdo Szczyrk słynie z organizacji dużych,cyklicznych wydarzeń. To tu rozgrywane są Mistrzostwa Polski w szachach,tu grane są prywatne koncerty oraz organizowane międzynarodowe konferencje i zloty.

Strona internetowaSystem sprzedaży biletówPozycjonowanie
Konfigurator produktów Panato

Spółdzielnia PANATO to przedsiębiorstwo społeczne łączące lokalny rynek projektowy z ekologiczną produkcją. Torby ekologiczne,plecak,worki na sznurkach,gadżety reklamowe z nadrukami.

Strona internetowaKonfigurator produktów
Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy,filmy,muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa