<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Firma Carpol

Nowa strona internetowa dla wiodącego producenta zabudów samochodowych w Polsce

Carpol Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w październiku 1996 roku i od tamtej pory wypracował sobie pozycję w ścisłej czołówce producentów zabudów.

Strona internetowaAplikacja internetowa


Carpol to firma,która od przeszło 20 lat z pełnym sukcesem tworzy zabudowy samochodowe dostosowane do indywidualnych wymagań Klientów.

Samochody bazowe,które poddajemy procesowi zabudowy posiadają szerokie możliwości adaptacyjne. Bilansujemy wysokość,długość,masę zabudowy i dopuszczalną masę pojazdu tak,aby optymalnie spełniał on swoje zadania. W efekcie naszych działań,z hal produkcyjnych Carpolu wyjeżdżają pojazdy dopasowane do potrzeb każdej branży.

Początki firmy były skromne –pięć osób pracowało w niewielkim warsztacie w Ursusie. Przełom nastąpił w 2000 roku,kiedy przeprowadziliśmy się do większego zakładu w Regułach i znacznie rozbudowaliśmy dział produkcji. Wraz z rosnącą liczbą zamówień zwiększyliśmy zatrudnienie. Tworząc zgrany zespół,w niedługim czasie,wypracowaliśmy sobie czołową pozycję na polskim rynku pojazdów do przewozu wartości.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Formularz kontaktowy
  • Dynamiczna mapa z prezentacją obiektów
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Ten projekt możesz zobaczyć online:

https://www.carpol.pl/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Podstrona strony internetowej firmy Carpol.plFirma Carpol
Strona główny strony Carpol.plFirma CarpolFirma CarpolFirma Carpol

Zobacz również inne projekty

Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy,filmy,muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa
Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Frank Parker

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowaPrezentacja internetowa
CKiR Orle Gniazdo

CKiR Orle Gniazdo Szczyrk słynie z organizacji dużych,cyklicznych wydarzeń. To tu rozgrywane są Mistrzostwa Polski w szachach,tu grane są prywatne koncerty oraz organizowane międzynarodowe konferencje i zloty.

Strona internetowaSystem sprzedaży biletówPozycjonowanie