<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy,filmy,muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa


Różne urządzenia,różne przeglądarki internetowe,różne wersje oprogramowania. Bardzo wiele możliwości czasami powoduje również bardzo wiele problemów.

Skąd zwykły użytkownik ma wiedzieć jakie możliwości pod kątem wyświetlania stron internetowych i aplikacji (również mobilnych) ma jego urządzenie? Uproszczony serwis Is my device ready? (Czy moje urządzenie jest gotowe?) w postaci krótkiej prezentacji odpowie na kilka podstawowych pytań i w czytelny sposób pokaże możliwości przeglądarki i urządzenia.

Strona przygotowana pod kątem wyświetlania na wielu urządzeniach i w różnych rozdzielczościach. Serwis aktualnie tylko w wersji po angielsku. Kolejne wersje językowe są aktualnie w przygotowaniu.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Projekt wielojęzyczny
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://www.isdeviceready.com/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Is my device ready?Is my device ready?
Is my device ready?Is my device ready?Is my device ready?

Zobacz również inne projekty

Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Frank Parker

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowaPrezentacja internetowa
CKiR Orle Gniazdo

CKiR Orle Gniazdo Szczyrk słynie z organizacji dużych,cyklicznych wydarzeń. To tu rozgrywane są Mistrzostwa Polski w szachach,tu grane są prywatne koncerty oraz organizowane międzynarodowe konferencje i zloty.

Strona internetowaSystem sprzedaży biletówPozycjonowanie
Konfigurator produktów Panato

Spółdzielnia PANATO to przedsiębiorstwo społeczne łączące lokalny rynek projektowy z ekologiczną produkcją. Torby ekologiczne,plecak,worki na sznurkach,gadżety reklamowe z nadrukami.

Strona internetowaKonfigurator produktów