Powrótdo portfolio>dalej

Konfigurator produktów Panato

Zaawansowane narzędzie do łatwego projektowania

Spółdzielnia PANATO to przedsiębiorstwo społeczne łączące lokalny rynek projektowy z ekologiczną produkcją. Torby ekologiczne,plecak,worki na sznurkach,gadżety reklamowe z nadrukami.

Strona internetowaKonfigurator produktów


Wiele konfiguracji tego samego produktu. Wiele opcji dodatkowych. Wiele kolorów i różnych materiałów z których możliwe jest stworzenie produktów.

Zadanie polegało na przygotowaniu narzędzia,które umożliwia klientowi zaprojektowanie wymarzonego produktu oraz dokonanie zamówienia. Podczas całego procesu system informuje o koszcie oraz innych istotnych informacjach jak szacowany czas przygotowania czy koszty przesyłki.

Istotną funkcjonalnością jest liczenie potrzebnego materiału na wykonanie zlecenia oraz system administracyjny pozwalający śledzić postępy. System posiada szereg konfigurowalnych narzędzi oraz wytycznych pomagających w realizacji. Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Integracja z systemem płatności elektronicznych
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Moduł do obsługi sklepu internetowego
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Zaawansowany konfigurator produktów


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://konfigurator.panato.org/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Konfigurator produktówKonfigurator produktów
Konfigurator produktówKonfigurator produktów

Zobacz również inne projekty

CKiR Orle Gniazdo

CKiR Orle Gniazdo Szczyrk słynie z organizacji dużych,cyklicznych wydarzeń. To tu rozgrywane są Mistrzostwa Polski w szachach,tu grane są prywatne koncerty oraz organizowane międzynarodowe konferencje i zloty.

Strona internetowaSystem sprzedaży biletówPozycjonowanie
Frank Parker

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowaPrezentacja internetowa
Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy,filmy,muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa