<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Badcruiser

Marka badcruiser jest obecna na polskim rynku od 2014 roku

Odbiorcami są głównie młodzi ludzie,znający się na najnowszych trendach,nie ukrywający swych nieszablonowych zainteresowań.

Strona internetowaSklep internetowy


BadCruiser jest nową markową rowerów miejskich z eleganckim i ciekawym wyglądem opartym o design rowerów produkowanych kilkadziesiąt lat temu.

Zadanie polegało na utworzeniu logotypu i strony internetowej,które oddawały by charakter sprzedawanych rowerów i części. Słowo bad z nazwy zostało tak przedstawione aby kojarzyło się jednocześnie z rowerem oraz czymś złym (po angielsku bad) co w tym miejscu przedstawione zostało jako rogi. Lekka czcionka napisu cruiser przywołuje uczucie lekkiej i spokojnej jazdy rowerem po mieście.

Prezentacyjny charakter całej strony internetowej pozwala przenieść się do krainy gdzie krawężniki są niskie a kierowcy nie wymuszają pierwszeństwa na drodze.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://www.badcruiser.pl/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.BadcruiserBadcruiser
BadcruiserBadcruiserBadcruiser

Zobacz również inne projekty

Firma Carpol

Carpol Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w październiku 1996 roku i od tamtej pory wypracował sobie pozycję w ścisłej czołówce producentów zabudów.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy,filmy,muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa
Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Frank Parker

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowaPrezentacja internetowa