<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Firma CarPoint

Strona internetowa dla sieci Stacji Kontroli Pojazdów CarPoint

CarPoint to lokalna sieć Stacji Kontroli Pojazdów na terenie Katowic gdzie przeprowadzisz badanie techniczne swojego samochodu.

Strona internetowa


Zadanie polegało na przygotowaniu prezentacyjnej strony internetowej dla marki CarPoint. 

Jako główny motyw przewijający się na wszystkich podstronach wykorzystano zdjęcia wysokiej jakości dostarczone przez klienta. Jednolitość kolorystyczna oraz dobre ujęcia pozwoliły na osiągnięcie bardzo dobrego efektu wizualnego.

Strona zawiera wszystkie potrzebne informacje jakie mogą szukać potencjalni klienci Stacji Kontroli Pojazdów. Dodatkowo strona została wyposażona w Blog w celu łatwiejszego pozycjonowania oraz zdobywania dodatkowych odwiedzających szukających przydatnych informacji na tematy związane z badaniem pojazdów.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • System zarządzania treścią
  • Blog informacyjny
  • Formularz kontaktowy
  • Charakter prezentacyjny
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://www.car-point.com.pl/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Firma CarPointFirma CarPoint
Firma CarPointFirma CarPointFirma CarPoint

Zobacz również inne projekty

Badcruiser

Odbiorcami są głównie młodzi ludzie,znający się na najnowszych trendach,nie ukrywający swych nieszablonowych zainteresowań.

Strona internetowaSklep internetowy
Firma Carpol

Carpol Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w październiku 1996 roku i od tamtej pory wypracował sobie pozycję w ścisłej czołówce producentów zabudów.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy,filmy,muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa
Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa