Zadzwońdarmowa wycena

Wycena projektu

BEZPŁATNA i niezobowiązująca wycena usług. Sprawdź nas!

Zapraszamy do uzupełnienia poniższego formularza zapytania o wycenę. Na jego podstawie nieodpłatnie przygotujemy spersonalizowaną, wstępną ofertę. Im opis projektu będzie bardziej dokładny, tym oferta wstępna będzie bliższa finalnej.

Jakie informacje o zleceniu są przydatne?

Im więcej informacji zostanie nam dostarczonych odnośnie projektu,tym łatwiej będzie nam przygotować listę pytań,a w konsekwencji szczegółową wycenę.

Wbrew pozorom nawet najmniej istotne informacje z punktu widzenia klienta mogą mieć kluczowe znaczenie dla złożoności projektu,a przez to i czasu jego realizacji. Na tyle,ile jest to możliwe,warto od razu wskazać najważniejsze elementy projektu. Mogą to być na przykład:

  • rodzaj produktu/usługi (np. stworzenie nowego sklepu internetowego lub odświeżenie strony internetowej)
  • cel,któremu ma służyć (to naprawdę bardzo ważna informacja)
  • system zarządzania treścią (np. Wordpress,PrestaShop lub nasz autorski - Olgroup)
  • lista funkcjonalności (np. w przypadku stron www:galeria,formularz kontaktowy,blog,opisy produktów)
  • grafika (czy samodzielnie dostarczona,czy szablonowa,czy realizowana po naszej stronie)
  • dostępność hostingu (na jakim serwerze ma być uruchomiony produkt)

Co wchodzi w skład wyceny projektu?

Kosztorys projektu zawiera wszystkie składowe elementy jego tworzenia:

  • począwszy od analizy potrzeb użytkowników i projektowania,
  • przez wytworzenie i testowanie,
  • aż do fizycznego uruchomienia projektu w jego docelowym środowisku (na serwerze).

Jeśli z realizacją projektu wiąże się konieczność zakupu produktów i usług zewnętrznych (np. szablonu graficznego,fotografii z banków zdjęć,hostingu),kwota ta zostanie uwzględniona w wycenie. Możliwe jest również dokonanie zakupu tych materiałów osobiście przez klienta.

Czy wycena jest ostateczna?

Pierwsza wycena ma charakter poglądowy. Korygujemy wycenę wraz z otrzymywaniem dodatkowych informacji na temat projektu (jego uszczegółowianiem).

Ostateczna kwota realizacji projektu zawsze wskazana jest w umowie,którą obustronnie podpisujemy z klientami przed rozpoczęciem pracy. To gwarantuje jej niezmienność w zakresie prac objętych umową. Co więcej,w umowie zawieramy również zapis o 24 miesięcznej gwarancji na działanie zrealizowanych przez nas produktów.

Ile trwa sporządzenie wyceny?

Szanujemy czas naszych klientów i dbamy o odpowiednią komunikację z nimi. Każde zapytanie ofertowe traktujemy bardzo poważnie,dlatego starannie przygotowujemy się do każdej wyceny. Staramy się,aby nasza odpowiedź została udzielona do 48 godzin od otrzymania wiadomości.

Jeśli sprawa jest pilna i wycena musi być przygotowana w krótszym terminie,prosimy po przesłaniu formularza z zapytaniem o wycenę,o bezpośredni kontakt telefoniczny (+48 501 698 988).

Formularz zapytania o wycenęCzytaj więcej

Nota informacyjna